10. ekumenické stretnutie Svetovej rady cirkví PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 23 Január 2014 18:37

Na prelome októbra a novembra minulého roka sa v juhokórejskom Pussane uskutočnilo 10. ekumenické stretnutie Svetovej rady cirkví. Príležitosť prezentovať sa dostal aj projekt Grundtvig, do ktorého je zapojená aj Evanjelická cirkev a.v. na Slovenku. V Pussane ju zastupoval a projekt Grundtvig prezentoval brat Ján Maca. Viac sa dočítate v jeho reporte.

Čítať celý článok...
 
Stretnutie zástupcov zborov zastúpených v projekte Grundtvig PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 01 Júl 2013 21:04

Zástupcovia cirkevných zborov na rokovaní Grundtvig - Učiace sa partnerstvá 20. júna tohto roku sa priestoroch GBÚ konalo ďalšie stretnutie učiacich sa v medzinárodnom projekte Grundtvig - Učiace sa partnerstvá na národnej úrovni.

Čítať celý článok...
 
Grundtvig a biologická ochrana rastlín PDF Tlačiť E-mail
Streda, 03 Apríl 2013 18:09

V stredu 24. apríla 2013 zaplnilo klubovňu miestnej Jednoty dôchodcov Slovenska v Moravskom Lieskovom množstvo návštevníkov, prevažne evanjelikov, v očakávaní už druhej osvetovej prednášky v rámci projektu Grundtvig.

Čítať celý článok...
 
Grundtvig − Trvalo sa učiace partnerstvá PDF Tlačiť E-mail
Streda, 03 Apríl 2013 18:09

Na Generálnom biskupskom úrade v Bratislave sa 14. februára 2013 uskutočnilo rokovanie zástupcov tímu Grundtvig s bratom generálnym biskupom Milošom Klátikom, ako aj s tajomníčkami jednotlivých oddelení.

Čítať celý článok...
 
Prvé medzinárodné stretnutie Grundtvig PDF Tlačiť E-mail
Streda, 03 Apríl 2013 18:08

ECAV na Slovensku sa v minulých mesiacoch zapojila do medzinárodného grantového projektu „Grundtvig – Učiace sa partnerstvá“ s témou „Vzdelávanie pre udržateľný rozvoj pre menšie cirkevné zbory na Slovensku, Lotyšsku, Nemecku, Švédsku a Dánsku“.

Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu123DopreduKoniec»

Stránka 2 z 3
Pro joomla themes